Forum Klanu Lord's Of Sorrow

Forum klanu z servera Awakening PL C5 Polecamy :>

Ogłoszenie

Prosze zapoznac sie z regulaminem!!

#1 2007-03-25 10:00:16

Wit

Rybak

Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 71
Punktów :   

Stan klanu na dzień 25.03.2007r.

Wpadłem na pomysł, aby co tydzień w niedziele dawać podsumowanie wydarzeń z mijającego tygodnia.  A więc jazda:

Stan klanu na dzień 25.03.2007r.


Jak tak na to wszystko patrzę, to wreszcie wszystko idzie w dobrym kierunku. Dlaczego wcześniej tak nie mogło być? Czy to brak prawdziwego CLa wcześniej uniemożliwił rozwój klanu, czy to dlatego, że członkowie klanu nie chcieli się podporzątkować?

W każdym razie mamy swój kąt (forum, dzięki któremu chyba wszystko się ruszyło w przód), Fleczer przejął dowódctwo i wprowadza w życie swoją wizję LoS, ja też ostatnio tryskam pomysłami (przyznam, że nie swoimi, jedynie troszkę je zmodyfikowałem na potrzeby L2; wcześniej grałem w Diablo na Battle.Net'cie, tam widziałem jak funkcjonują prawdziwe wirtualne klany i właśnie z nich czerpałem pomysły, które się świetnie tam sprawdzały, zobaczymy czy tu zdadzą egzamin), a i reszta dokłada jakąś cegiełke od siebie, by budować nasze wirtualne bractwo. To wspaniałe, że z bandy o ustroju anarchistycznym przeistoczyliśmy się w organizację zorganizowaną i poukładaną. Sądzę, że duży wpływ na to miała redukcja liczby klanowiczy, lepiej że zostali ci, którzy naprawdę chcą coś dla klanu zrobić, niż ci, którzy sami nie wiedzieli po co tu są.


Koniec mojego przemówienia Komentujcie, jeśli macie taką potrzebe. Jeśli uważacie, że o czymś zapomniałem w podsumowaniu, to piszcie o tym również. A teraz chwytajcie za miecze, przyzywajcie swoje magiczne moce i stawajcie do walki ku chwale LoS

Offline

 

#2 2007-03-25 11:25:28

stachu

Destroyer

Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 18
Punktów :   

Re: Stan klanu na dzień 25.03.2007r.

miejmy nadzieje, ze z tym "brakiem prawdziwego CL'a" nie przesadziles i zycze ci flek jak najlepiej. oby za szybko cii sie nie znudzilo. pozdro all smaka

Offline

 

#3 2007-03-25 11:53:47

Fleczer

Clan Lider

9308966
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 118
Punktów :   

Re: Stan klanu na dzień 25.03.2007r.

heheh nie znudzi mi sie stach nie znudzi

Offline

 
Przypominam ze korzystanie z forum to obowiazek nie kozystasz to łamiesz regulamin, łamiesz regulamin wyżucam cie z klanu.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinshowdownxs.pun.pl www.killarneypopolsku.pun.pl www.dopalaczeplclannwliarka.pun.pl www.hasselhoffumlaut.pun.pl www.tangokrakow.pun.pl